Pristatymo Informacija

Prekių pristatymas Lietuvoje - 5 Lt.

Prekes iš „Vape.lt“ pristatome tiek Lietuvoje, tiek ir siunčiame į užsienį. Be to, užsakymus galite atsiimti ir mūsų biure Vilniuje.

Visi užsakymai įvykdomi pirmadienį - penktadienį imtinai.

Užsakytos ir apmokėtos prekės iki 16:00 valandos yra išsiunčiamos tą pačią darbo dieną. 

Prekės (užsakymo) nugabenimui Lietuvos Paštas dažniausiai trunka 1 - 3 darbo dienas. Tačiau turėkite omenyje, jog mes negarantuojame, jog paprastu paštu prekė bus pristatyta būtent per 1-3 darbo dienas. Lietuvos Pašto veiklos nuostatuose ir taisyklėse yra paminėta, jog jie gali užtrukti iki 15 darbo dienų iki tol, kol užsakymas gali būti paskelbtas neįgyvendinamu arba siuntinys paskelbtas pamestu. Mes siunčiame paketus prisiimdami atsakomybę, todėl naudojame specialų pakavimą trapiems daiktams gabenti.

Tarptautiniai užsakymai

Visi tarptautiniai užsakymai vykdomi per Lietuvos Paštą. Kaina 20 lt.

Jeigu Jūs pageidaujate prekes galime gabenti ir per kurjerį. Tačiau tai kainuoja papildomai, todėl prašome įspėti mus apie tokį poreikį prieš pasirenkant minėtą gabenimo būdą. Mes negalime nurodyti konkrečios užsakymo įvykdymo trukmės, nes aptarnavimas priklauso ir nuo Jūsų šalies transportavimo sistemos. Tokių užsakymų įgyvendinimas paprastai trunka iki 30 dienų.

Svarbu žinoti

Greitam prekių nugabenimui ir išvengiant siuntinio paklydimo prašome nurodyti tikslų ir aiškų adresą. Jeigu siuntinys bus nusiųstas į klaidingą adresą dėl užsakovo kaltės (pavyzdžiui, neaiškiai ar dviprasmiškai perkaitomas skaičius), persiuntimas kainuos papildomų 15 Lt.

Kurjerių paslaugos nevykdomos šeštadieniais, valstybinėmis šventėmis ar bankų atostogų metu. Lietuvos Paštas negabena siuntinių valstybinių švenčių ar bankų atostogų dienomis.

Taigi planuodami siuntimus (pirkimus) atsižvelkite į artėjančias valstybines šventes (nedarbo dienas), savaitgalius ir bankų nedarbo laiką. Siuntinius grupuokite į vieną.