Sąlygos

Šios taisyklės paskutinį kartą buvo atnaujintos: 2013- 01- 22.

Naudodamiesi mūsų teikiamomis paslaugomis ir produktais bei www.vape.lt svetaine, Jūs sutinkate su mūsų sąlygomis ir taisyklėmis, kurios nurodytos žemiau.

1. Įžanginė dalis.

www.vape.lt bei mūsų šalutiniais bei dukteriniais kanalais (mes, mūsų) suteikia informaciją mūsų klientams bei lankytojams (lankytojai, Jūs, Jūsų), kurie sutinka su taisyklėmis ir sąlygomis, išdėstytomis čia bei laikosi Privatumo Įstatymo ir visų kitų reikiamų reikalavimų, nuostatų ir taisyklių, kurios gali būti apibrėžtos bet kurioje mūsų tinklapio dalyje.

 

2. Puslapio www.vape.lt naudojimosi taisyklės.

2.1. Skelbiama informacija

Visa informacija, jau paskelbta ar nuolat atnaujinama nėra garantuojanti, įstatymiškai apibrėžianti ar laiduojanti dėl informacijos tikslumo, detalumo, išbaigtumo, nuoseklumo, o išsakomos nuomonės, kainos, palyginimai ir kita papildoma informacija neturi būti laikoma ribojančia ar vienareikšme. Mes pasiliekame teisę pakeisti bet kurią puslapyje talpinamą informaciją be išankstinio perspėjimo. Visa informacija, pateikiama nurodytame puslapyje neturi būti naudojama mokslinių tyrimų medžiagai, mokslinių ar ekspertinių išvadų darymui bei neturi daryti įtakos valdžios ar viešosios nuomonės formavimui.

Nuomonės, išsakytos kartu su pateikiama informacija (tekstai, video ir kita) yra tik subjektyvi informacijos kūrėjo nuomonė, nepretenduojanti į absoliučią tiesą ar teisinį lygmenį bei nebūtinai sutampa su www.vape.lt sąvininkų (valdytojų) nuomone.

Nuotraukos, skirtos tik iliustraciniams tikslams- realūs objektai (prekės, paslaugos) gali skirtis nuo pateikiamų nuotraukose ir www.vape.lt neatsako už jokius fotofiksacinius ar spausdinimo netikslumus.

2.2. Prekės ženklai

Prekių ženklai, pavadinimai, logotipai, iliustracijos ar paslaugų ženklai parodyti www.vape.lt puslapyje ir atvaizduoti ant prekių ar pakuočių yra registruoti ir neregistruoti prekių ženklai (www.vape.lt ir mūsų dukterinių kanalų (angl. affiliates)). Joks žymėjimas neturi būti laikomu licenziją ar garantiją atspindinčiu (nurodančiu) ženklu, kaip ir jokie ženklai, esantys www.vape.lt negali būti naudojami be mūsų svetainės administratorių (valdytojų, savininkų) raštiško sutikimo.

2.3. Vidinės nuorodos

Jūsų patogumui naudojamos vidinės nuorodos, tačiau jos nėra www.vape.lt kontrolėje, todėl atidarydami bet kurią vidinę nuorodą, Jūs prisiimate atsakomybę už kitos svetainės naudojimąsi. Rekomenduojama susipažinti su lankomos svetainės sąlygomis ir taisyklėmis, prieš pradedant juo plačiau naudotis.

2.4. Patikimumo nepripažinimas

www.vape.lt nėra atsakinga už jokius informacinius nuostolius, sužeidimus ar už bet kokią neigiamą įtaką naudojantis mūsų internetiniu puslapiu (tiek tiesiogiai, tiek netiesiogiai ar per trečiuosius asmenis).

2.5. Autorinės teisės

Visi internetinio puslapio turinio elementai (dizainas, tekstas, iliustracijos, grafika, video, audio, ženklai, paveikslėliai, programinis kodas, logotipai, užrašai, nuotraukos ir kita) yra www.vape.lt ir jos dukterinių kanalų nuosavybė.

Naudodamiesi mūsų puslapiu, Jūs sutinkate, jog visa parsisiųsta informacija yra tik asmeninės ir nekomercinės paskirties (tikslas). Jokia mūsų puslapio dalis negali būti nukopijuota, perfotografuota, mechaniškai ar virtualiai pasisavinta be išankstinio raštiško mūsų sutikimo.

www.vape.lt labai rimtai stebi savo autorinių teisių palaikymą ir bet kokį bandymą daryti neleistiną veiksmą (apibūdintą aukščiau) vertina labai rimtai ir siekia baudžiamojo persekiojimo įstatymų numatyta tvarka.

3. Produktų (prekių) specialiosios taisyklės ir sąlygos.

 

3.1. Amžiaus cenzas

Turite būti 18 ar vyresnio amžiaus jei siekiate įsigyti mūsų siūlomos produkcijos. www.vape.lt neparduoda nepilnamečiams ir pasilieka teisę atšaukti bet kurį užsakymą, jei yra pagrindo įtarti, jog siekiama produkcijos įsigyti su tikslu ją perduoti nepilnamečiams asmenims.

3.2. Produkto (prekės) naudojimas

Elektroninė cigaretė negydo priklausomybės nuo nikotino. Elektroninė cigaretė tik įmituoja tabako įprastos cigaretės principą ir perduoda nikotiną vartotojui. Jei Jūs kenčiate nuo priklausomybės tabakui ar jo gaminiams, prašome kreiptis į sveikatos institucijas.

Mes neesame farmacinė kompanija ir mes negaminame jokios medicininės medžiagos ar produktų.

Mes rekomenduojame prieš naudojant mūsų prekes, pasiteirauti savo gydytojo ar vaistininko ir paprašyti rekomendacijos apie tokių produktų vartojimą.

Svarbu žinoti, jog didelės nikotino dozės gali būti žalingos organizmui. Nikotinas savo pirmine forma yra nuodinga medžiaga, todėl mes įspėjame apie jo vartojimo žalą ir skelbiame tokią informaciją.

Jūs sutinkate, jog produktų naudojimo riziką prisiimate Jūs. Jokiomis tiesioginėmis ar netiesioginėmis aplinkybėmis www.vape.lt negali būti atsakinga už patirtą žalą Jums, besinaudojant mūsų prekėmis.

Prekės nėra parduodamos išbandymo laikotarpiui, todėl mes nedirbame pagal „naudokitės arba gražinkite“ principą.

3.3. Produkto kaina

Galutinė kaina parodoma galutiniame prekės užsakymo žingsnyje. Pirkinio kainoje bus aiškiai atskirai išskirta pakavimo ir gabenimo (transportavimo) kaštai, todėl juos matysite prieš patvirtinant pirkimą.

Visi mūsų prekių muito mokesčiai sumokėti Didžiojoje Britanijoje. Visi papildomi, už Lietuvos teritorijos pridedami mokesčiai yra vartotojo (pirkėjo) atsakomybė ir pasirinkimas.

3.4. Gabenimas

Gabenimo (transportavimo) kaštai yra paskaičiuojami pagal prekės kainą ir jos svorį ir bendra suma paskaičiuojama galutiniame apmokėjimo etape. Visi užsakymai Lietuvos teritorijos ribose yra aptarnaujami Lietuvos Pašto. Transportavimas į užsienio šalis aptarnaujamas Lietuvos Pašto infrastruktūra ir parinkimu už papildomą mokestį.

Jei užsakymas padarytas ir apmokėtas iki vidurdienio, mes stengiames darbo dienų metu prekes išsiųsti tą pačią dieną, o jeigu po vidurdienio- prekė išsiunčiamos kitą darbo dieną. Prašome įsidėmėti, jog mes dažniausiai nevykdome užsakymų savaitgaliais (šeštadieniais ir sekmadieniais). Prieš paskelbdami, jog prekė negauta reikia išlaukti terminų: Lietuvoje (LT) 3- 5 darbo dienos, Europos Sąjungos (ES) teritorijoje 10- 14 darbo dienų, o tarptautiniams už ES ir LT ribų užsakymams taikomas iki 21 dienos terminas.

Mes neatsakingi už prekės pristatymo vėlavimą ar vietinės muitinės sprendimo konfiskuoti siuntinį. Informacija apie siuntinį negali būti suteikta telefonu.

3.5. Produkto garantinis aptarnavimas

Jeigų Jūs esate nepatenkinti susidariusia padėtimi, ar nežinote kaip elgtis Jūsų atveju, maloniai prašome susisiekti su mumis ( skype: Vape.lt telefonas:  8 630 360 30ir mes padėsime išspręsti kilusias problemas.

Elektroninės cigaretės elementai ir purkštukai yra susidėvinčios dalys (priklausomai nuo vartojimo intensyvumo ir dažnumo) ir priedai, todėl mes į tai atsižvelgiame pateikdami sumažintas, todėl pratrauklias, kainas. Iš tiekėjų atgabentas prekes mes patikriname. Prieš išsiunčiant prekes užsakovui vykdome dar vieną patikrinimą. Tačiau jeigu Jūs gavote neveikiančią prekę ir turite čekį, bei laikotės mūsų taisyklių ir reikalavimų, tai per 3 dienas (nuo prekės gavimo) praneškite mums apie neveikiančią prekę ir mes Jums (savo sąskaita) pakeisime ją į naują.

Dėl didelės tikimybės, jog prekė bus netinkamai panaudota šiandieninėje skirtingų įtampų (voltažo) aplinkoje, purkštukai nėra grąžinimo/ keitimo objektu, išskyrus kai gauta prekė neveikia nuo pat pradžių. Ilgaamžiškumas, veikimas ir skonis nėra apibrėžiami garantinių terminų ir sąlygų.

Kaitikliai parduodami kaip vienkartinio naudojimo prekės ir jiems taikomas neveikiančios prekės garantinis aptarnavimas jei jie nuo pat pradžių „neuždega“ ir jie nerodo jokios įtampos, patikrinant su matuokliais ir jei jūs pranešate mums per 3 dienas nuo prekės gavimo.

Keičiami elementai ir jų krovikliai apsaugomi 30 dienų garantiniu aptarnavimu jei pastaraisiais buvo naudojamasi pagal instrukcijas ir su rekomenduojamomis prekėmis iš www.vape.lt parduotuvės. E-skysčiai, talpikliai nėra grąžinami dėl higienos normų ir saugumo.

Kita garantinio aptarnavimo informacija gali būti pateikta atskirai prie specialaus produkto, jeigu ji skiriasi nuo aukščiaus pateiktosios.

3.6. Ginčų periodas

Pagal įstatymą, pirkėjai, gyvenantys ES turi teisę nutraukti pirkimą per 7 darbo dienas nuo sekančios dienos, kada gautas produktas, t.y. prekės grąžinimas. Kada jūs grąžinate prekę per 7 darbo dienas ir neiškyla jokių netikslumų ar klaidų, mes grąžiname pinigus už įsigytą prekę, tačiau apmokėjimas už siuntimą ir prekės gražinimo operacijos įkainiai yra pirkėjo atsakomybė.

3.7. Grąžinimų taisyklės

Jeigu prekę gražinate per 7 darbo dienas (ginčų periodą), tai prekė turi būti nepanaudota ir pakavimas nepažeistas. Grąžintas daiktas nebus priimtas jei bus pažeistos šios sąlygos arba 15 % procentų grąžinimo įkainis bus nustatymas mūsų nuožiūra. Mes rekomenduojame užtikrinti, jog grąžinimas bus atliktas kokybiškai, nes mes neatsakome, jei grąžinama prekė bus pamesta.

Prieš grąžinant prekę privalote mus prieš tai įužpildyti grąžinimo formą: http://vape.lt/index.php?route=account/return/insert . Mes Jums suteiksime leidimą grąžinti, kitokiu atveju grąžinimas nebus priimtas.

Kai tik gausite grąžinimo leidimą, prašome siuntinyje įdėti atspausdintą mūsų laišką (leidimą), o taip pat pridėti šią informaciją:

Jūsų vardas ir pavardė, adresas

Jūsų elektroninio pašto adresas

Jūsų unikalus užsakymo numeris ir kliento numeris.

Jeigu Jūs negalite atspausdinti mūsų laiško (leidimo), prašome nurašyti visą informaciją (kuri nurodyta viršuje) į atskirą lapą ir jį įdėti. Tikslus dabartinis grąžinimo adresas bus nurodytas mūsų laiške (leidime). Prašome užtikrinti, jog visos siuntimo (grąžinimo) išlaidos yra apmokėtos, nes Jūs atsakote už siuntinio grąžinimą (išskyrus atskirais atvejais, kai abi šalys sutaria dėl kompensacijos už neveikiantį daiktą).

3.8. Kompensacija

Mes netvirtiname grąžintų prekių statuso. Gavę grąžintą prekę, pradedama pinigų grąžinimo procedūra, kuri užtrunka iki 14 darbo dienų. Pinigai bus grąžinti į tą sąskaitą, iš kurios prekė buvo apmokėta.

 

4. Bendrosios taisyklės

4.1. Sutartis

Visi veiksmai ir prekybinis santykis tarp kliento ir www.vape.lt yra nustatytas šiomis taisyklėmis, todėl jokie šalutiniai nurodymai (patarimai, pažadai ar panašiai) negali turėti teisinės mūsų taisyklių galios, išskyrus tuos atvejus, kai specialus skelbimas (žodžiu ar raštu) pakeičia mūsų svetainės taisykles ir sąlygas.

4.2. Pakeitimas

www.vape.lt bet kurio metu gali keisti sąlygas, taisykles, nurodymus ar kitą informaciją. Jūs naudodamasis mūsų svetaine turite būti susipažinęs su skelbiamomis sąlygomis ir taisyklėmis. Atnaujintos taisyklės panaikina anksčiau reglamentuotas www.vape.lt normas (taisykles ir sąlygas). Jūs esate atsakingas, jog kiekvieną kartą naudodamasis mūsų puslapiu, būtumėte susipažinęs su atnaujintomis sąlygomis ir taisyklėmis.

4.3.Konfliktinės situacijos

Iškilus neaiškumams įgyvendinant mūsų nustatytas taisykles ir sąlygas, jūsų prerogatyva naudojimąsi mūsų puslapiu vykdyti atsižvelgiant į pastarąsias (atitinkamai ir www.vape.lt puslapio dalis).

4.4. Priimtinas elgesys

www.vape.lt pasilieka teisę aptarnauti tik tuos klientus, kurių elgesys atitinka normalaus bendravimo normas ir neperžengia jų šiurkščiu tonu, įžeidinėjimais, nuolatiniais informacijos siuntimais (angl. spam), nuolatiniais nepasitenkinimais paslaugomis ar prekėmis ir panašiai.

4.5. Perleidimas

www.vape.lt gali perleisti teises trečiosioms šalims, tačiau tik toms, kurios neprieštarauja vidinėms taisyklėms ir sąlygoms.

4.6. Atskiriamumas

Visos sutarties nuostatos dėl sąlygų ir taisyklių, nepaisant kaip jos buvo sujungtos gramatiškai ar sintaksiškai, gali būti atskiriamos. Tos sąlygos, kurios yra veikiančios ar jau keičiamos (dėl netinkamumo, neatitikimo kitiems įstatymams, ar panašiai) naujomis turi galią iki tol, kol neįtvirtinamos naujosios.

4.7. Galiojanti teisė

Visos taisyklės ir nuostatos turi būti naudojamos kartu su Didžiosios Britanijos įstatymais, kurie neprieštarauja. Jūs sutinkate, jog visi ginčai turi gerbti LR Teismo sprendimo galią.

4.8. Komentarai ir klausimai

Jeigu Jūs turite kokių nors klausimų ar komentarų dėl mūsų puslapio naudojimosi, dėl kokios nors Jūsų asmeninės informacijos naudojimo, prašome kreiptis ir mes informuosime Jus rūpimais klausimais.

Vape.lt administracija
Skype: Vape.lt
Telefonas:  8 630 360 30