Atsiliepimai

Klientų atsiliepimai apie Vape.lt ir elektronines cigaretes

Klientų atsiliepimai Vape.lt Facebook‘e puslapyje (https://www.facebook.com/BudasMestiRukyti):

"Džiaugiuosi savo pirmaja elektronine, pabandykite ir kiti, puikus būdas nerūkyti cigarečiu!!!  Ačiū, Vape komandai:)"

Justas Palšys

 

"Kolektyvas draugiškas, maloniai bendrauja, todėl į parduotuvę smagu užeiti, pasikeisti mintimis apie garinimą. Hangsen skysčiai taip pat geri, suteikia tai, ko iš e-liquid ir galima tikėtis. Lankiausi nekartą ir dar užeisiu.
Vis dėlto manau, kad reikėtų nestovėti vietoje ir plėsti savo prekių spektrą. Visų pirma, vien tik nuo pradedančiųjų poreikių absoliutaus patenkinimo eikite link pažengusiųjų garintojų. Būtų labai smagu viską, ko reikia, įsigyti vienoje vietoje - nuo paprasčiausių Joyetech iki mod'ų ir įvairių kaitiklių. Esu tikras - tai užtikrinčiausias kelias, siekiant kurti e-cigarečių verslą. Skysčių taip pat galima būtų platinti ir kitokių, nors ir Hangsen'ai geri. Visgi pasirinkimo galimybė atvertų naujus kelius.
Taip pat linkėčiau pradėti "Youtub'intis". Lietuvoje praktiškai nėra e-cigarečių apžvalgų. O tos, kurios yra (kiek mačiau), - apverktinos. Šiame reikale kelius jau gerokai praminė PBUsardo, Grimmgreen ir kiti, tad reikėtų tiesiog pasinaudoti jau turima patirtimi ir sukurti kažką autentiško (arba artimo) klientui. Tai taip pat būtų puikus būdas plėstis ir nemokamai reklamuotis bei paaiškinti visiems norintiems apie šiuos produktus.
Jei reikės konsultacijų, kreipkitės 
O šiaip Jūsų parduotuvė šauni. Laukiam skysčių asortimento papilymo." - Žilvinas Miliauskas

 

 "Šiandiena įsigijau pirmąjį el. cigarečių rinkinuką. Aptarnavimas fantastiškas, viskas buvo paaiškinta, parodyta. Tuo pačiu gavau paragauti įvarių e-skysčių. Ačiū labai vape.lt komandai, ypatingai šiandiena mane aptarnavusiam vaikinui. Jurijus jeigu gerai pamenu, ačiū tau"


 

Paulius Dinavičius

 

"Sveiki dar kartą, vyrai! Dėkui, kad elementarus apsipirkimas tampa maloniu pasisvečiavimu  Šaunuoliai!!!!  o žmonėm, kurie vis dar svarsto, ar pirkti ir kur pirkti - drąsiai sakau, kad eiti pas "brolius šaunuolius" , čia ras ką veikti ne tik pradedantysis, o ir garinimo subtilybes įvaldęs asmuo  skeptikas turės nuostabią galimybę išbandyti siūlomą produktą ir įsitikinti veiksmingumu, akivaizdžiai suprasti naudą tiek sveikatai, tiek piniginei! IKI MALONAUS!!!!!!!!!" 


Karina Aitė

 

 "Osom kolektyvas : ) !!! respekt"

 Paulius PM

 

 "Apie Vape.lt komandą ir apie jų el. cigaretes tik geri atsiliepimai. Esu maloniai nustebus tokiu puikiu aptarnavimu, konsultavimu ir greitu prekių pristatymu. Su vyru likome sužavėti Vape.lt. Sėkmės Jums!"

 


Aistė Pauliukonienė

 

"Sveiki, Vape.lt kolektyve. Isigijęs jūsų el. cigaretę likau labai patenkintas- tikrai geras daiktas. Aš esu turėjęs anksčiau kitokių, bet su šia jūsų nėra ką ir palyginti. Taigi jei kas norite įsigyti ir abejojate dėl kokybės drąsiai galiu pasakyti, kad tai tikrai aukštos klasės el.cigaretė. Dar daugiau, kiek esu užsisakinėjęs internetu, niekas iki šiol nepaskambinadavo pasiteirauti ar prekė gauta. O jūs nustebinote. Šaunuoliai, matosi, kad rimta firma esat ir linkiu jum didelės sėkmės ir gerų pardavimų. Su pagarba jūsų klientas, Ramūnas."

Ramūnas Prokopavičius

 

"Prieš kurį laiką įsigyjau elektroninės cigaretės rinkinį ir kol kas stalčiuje taip ir guli paprastų cigarečių pakelis, nekrutinamas. Tikrai geras dalykas šis elektroninės cigaretės variantas (Vape eGo), baterija laiko praktiškai dvi dienas, turiu 1100mAh, o kadangi rinkinyje buvo dvi el.  cigaretės, tai galiu nebesukti galvos apie pakrovimą. Telefoną kraunu dažniau nei el. cigaretę. Dėl el.skysčių patarsiu pamėginti kuo įvairesnių kompanijų gaminamos produkcijos. Išbandžiau „Hangsen“ ir „Liqua“, jie turi šiek tiek skirtumų: garo aštrumas ir gausa. Reziumė: sveikiau ir skaniau nei paprasta cigaretė, galima „garuoti“ bet kur."
Giedrius Bu

 

"Aptarnavimas - nepriekaištingas. Kai tik siuntinys pasieks adresatą, būtinai parašysim atsiliepimą."

 Simona

 

"Puikus aptarnavimas, geros, kokybiškos prekės. Rekomenduoju!"
​Gintaras Šleinys

 

"Pirkom šiandien el. skysčių, net išbandyti galėjome,nors net neprasėm. Na o kokybė el. skysčių nepriekaištinga: garo daug, skonis geras. Jokių nusiskundimų, tikrai grįšime dar."Marius Mangovičius

 

"Vienas iš geriausių kainos ir kokybės santykių rinkoje. Įsigijau dvi el. cigaretes. Pardavėjai paslaugūs, komunikabilūs, iškilus problemoms jie patars ir padės."Tomas Stankevičius

 

"Ačiū Ramūnui ir Jurijui už išsamų instruktažą apie el. cigaretes:) Jus nerealūs bičai.  Pirmą kartą po 10 metų rūkymo pasiryžau keisti gyvenimo būdą. Juk labai sunku atsisakyti rūkymo, o el. cigaretė - tai alternatyva. Šiandien 2013.06.28 pradedu naują etapą, o kaip seksis net neįsivaizduoju....Laukite tęsinio."


Viktorija Voverė

 

"Šiandien nusipirkau Vape eGo Original e-cigaretę ir esu labai patenkintas, kokybė labai gera, 900mAh baterija pasikrovė žymai greičiau nei tikėjausi, garas idealaus tirštumo, traukiasi labai lengvai, prieš tai naudojau Joyetech eCab, kuri yra daugiau negu dvigubai brangesnė, tačiau traukiasi sunkiau ir garas netoks tirštas , todėl tikrai rekomenduočiau visiems Vape eGo Original dėl geros kainos ir aukštos kokybės, dar plius labai draugiškas aptarnavimas ir galimybė išbandyti įvairaus skonio el. skysčius beveik pačiame Vilniaus centre, viskas tiesiog idealu.  Dabar sėdžiu sau patenkintas ir garinu Mocha skonio el. skystį."
Ąžuolas Kavaliauskas
 

Augimui ir tobulėjimui reikia tiek paskatos, tiek konstruktyvios kritikos, tad nuo šiol tai galite padaryti keliais būdais:

  • Palikite komentarą el. parduotuvėje. Įsigiję el. cigaretę ar jos aksesuarą, palikite atsiliepimą apie prekę, kaip jis Jums patinka ar nepatinka.
  • Pasidalinkite patirtimi mūsų Facebook paskyroje (https://www.facebook.com/BudasMestiRukyti). Facebook paskyra skirta visiems norintiems sužinoti apie alternatyvų rūkymą, sekti tinklaraščio naujienas bei komentuoti naujus straipsnius ar kitą informaciją.
  • Siųskite savo klausimus ir pageidavimus el. paštu info@vape.lt. Jei nerandate atsakymo į Jums rūpimą klausimą, rašykite mums elektroniniu paštu ir pasistengsime kuo greičiau atsakyti.