Apie Mus

Vape.lt - tai lietuviška internetinė elektroninių cigarečių parduotuvė klientui siūlanti galimybę išbandyti elektronines cigaretes ir paragauti visus e-skysčius Vilniuje. Pirkėjams iš kitų miestų, siūlome nemokamą prekių pristatymą ir saugų apmokėjimą.

Mūsų komandos misija yra aprūpinti Jus aukštos kokybės alternatyvaus rūkymo produkcija už racionalią kainą. Taip pat tinklaraštyje siekiame informuoti apie svarbiausius įvykius, produkciją, tabako rūkymą ir kitas aktualias naujienas. 

Visai nesvarbu, ar Jūs norite tik kartais pasimėgauti moderniu cigarečių dūmu, ar ketinate atsisakyti įprastų tabako gaminių. Vape.lt turi ką pasiūlyti kiekvienam!
 
Kompanijos įkūrimą sąlygojo pačių savininkų patirtis, kada jie siekė iškeisti įprastus tabako gaminius į modernių elektroninių cigarečių naudojimą. Vape.lt siūlo galimybę išbandyti Vilniuje ir įsigyti internetu aukštos kokybės gaminius, kurie pasižymi geromis veikimo ar naudojimosi savybėmis.
Mūsų elektronines cigaretes ir skoniai pasižymi aukšta kokybe už prieinama kainą:
* nepratekančių ir nevarvančių elektroninių cigarečių
 
* tik nesudėtingo pildymo reikalaujančius produktus
 
* skoniniai skysčiai neturi jokio degėsio skonio
 
* malonus rūkymo procesas
 
* panašus į cigarečių išpučiamų dūmų kiekis.
 
Mūsų dėmesys kokybei ir kliento lūkesčiams Vape.lt leis tapti lyderiaučiu elektroninių cigarečių parduotuve Lietuvoje.
Prašome atkreipti dėmesį, jog gaminiai neparduodami jaunesniems nei 18 metų. Taip yra todėl, jog gaminiai turi nikotino. Nerūkantiems patariame nenaudoti jokių tabako gaminių ar elektroninių cigarečių. Taip pat užtikrinti, jog nepilnamečiams tokie gaminiai nebūtų pasiekiami.
 
Mūsų parduodamų elektroninių cigarečių nereikia valyti po kiekvieno naudojimo. Dar daugiau, mes turite itin didelį skysčių stiprumų ir skonių pasirinkimą. Visi jie pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios atitinka abu USP ir SGS standartus.
 
Saugumas ir patikimumas mums yra viena iš svarbiausių vertybių. Mes nuolat domimės elektroninių cigarečių naujovėmis bei sekame visas naujienas ir jas išbandome. Bendradarbiaudami su gamintojais ir šios rinkos plėtotojais, mes žinome, jog pardavinėjame tik kokybiškas prekes.
 
Apie mus spaudoje
Nežengtas žingsnis guminės moters link arba Oops!... I did it again Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/747676/nezengtas-zingsnis-gumines-moters-link-arba-oops-i-did-it-againHealthier Option to Smoking with Electronic Cigarettes from Vape.ltVape.lt siūlo alternatyvą norintiems mesti rūkytiKaip įžymybės kovoja su tabako rūkymo priklausomybe?Žingsnis guminės moters link
Kiti internetiniai puslapiai:
Man.lt - Ką daryti metus rūkyti?
Dienostema.lt - Elektroninės cigaretės įsigijimo privalumai Vilniuje
Litas.lt - Lietuvoje daugėja elektroninių cigarečių parduotuvių
Elektroninės cigaretės - Lietuvoje startuoja nauja elektroninių cigarečių parduotuvė Vape.lt
 
 
Pagarbiai,
Vape.lt administracija
 
Skype: Vape.lt  | Telefonas:   867067095